Darmowe przeniesienie hostingu

mgcc_logo

Masz dość płacenia horrendalnych kwot za hosting i domenę, ale ogranicza Cię brak odpowiedniej wiedzy niezbędnej do przeniesienia usług? Wybierz HostingHouse.pl i zleć nam migrację, a wykonamy ją dla Ciebie zupełnie za darmo.

Abyśmy mogli zrealizować usługę przeniesienia danych potrzebne będzie przesłanie do nas danych dostępowych do „źródłowego” serwera (FTP – do przeniesienia plików i ewentualnie  do panelu administracyjnego, z którego będziemy mogli pobrać bazę danych).

Przenosimy do 3 domen i baz danych. Nie przenosimy danych kont pocztowych (za to oczywiście pomagamy w ich utworzeniu u nas i podpowiadamy jak przenieść te dane).

Przeniesienie danych realizowane jest do 48 godzin od momentu ustalenia szczegółów z BOK (konto hostingowe musi być opłacone, a dostęp do przenoszonych danych niezakłócony).

Uwaga: w wyjątkowych sytuacjach zdarza się, że strony są licencjonowane dla konkretnego hostingu (np. po wykonaniu przez autorski kreator stron hostingu) i nie jest możliwe ich przeniesienie. Prosimy upewnić się, że dane są możliwe do przeniesienia, a nasz hosting spełnia wymagania odnośnie oprogramowania.