Hosting WordPress

Oferujemy prawdopodobnie najszybszy i najprostszy instalator WordPress na rynku!

Jak założyć bloga lub inną stronę opartą o WordPress w kilka sekund? Nasza aplikacja pozwala na zainstalowanie najpopularniejszego skryptu blogowego na świecie w wersji polskojęzycznej dzięki zaledwie dwóm kliknięciom (nie ma nawet konieczności wpisywania żadnych danych)! Ot tak, po prostu.

Zamów hosting już dziś i ciesz się z 7-dniowego okresu testowego, podczas którego możesz sprawić jak prosta jest instalacja WordPress na naszym hostingu!

Przekonaj się jak proste jest zainstalowanie WordPressa dzięki WordPress2click!

Czym jest WordPress?

WordPress to jeden z najbardziej uniwersalnych skryptów do budowy stron internetowych na świecie. Wbrew obiegowej opinii, nie jest to to oprogramowanie tylko i wyłącznie dla blogerów. Mnogość skórek (gotowych layoutów) i wtyczek (pluginów), a także prostota w obsłudze sprawiają, że WordPressa można użyć niemal dla każdej strony internetowej, a sam skrypt połączony z szybkim jego instalatorem staje się najlepszym kreatorem stron www, jak można sobie tylko wymarzyć. Dowody? Na silniku WordPressie pracują takie strony takich marek jak CNN, Forbes, New York Times czy Sony.

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny (od słowa „wolność”), jak i darmowy. Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.

Projekt jest nie tylko rozwijany od wielu lat, ale przede wszystkim jest ciągle aktualizowany. WordPress będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla każdej strony internetowej: od prostej wizytówki firmowej, przez blog, aż po… sklep internetowy.

Sprawdź nasz hosting www!