Nowość: Shop2click – własny sklep internetowy w minutę!

shop2click

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kolejną już w ostatnim czasie nowość w naszej ofercie – kreator sklepu internetowego Shop2click. Nasze autorskie oprogramowanie pozwala uruchomić prosty sklep internetowy nawet w niecałą minutę! To prawdopodobnie najszybszy tego typu instalator na rynku.

Silnik sklepu oparty jest na skrypcie quick.cart – ultraszybkim programie, który nie wykorzystuje baz danych MySQL. Dzięki temu sklep działa błyskawicznie (dla przykładu jest około 6-krotnie szybszy niż OpenCart i około 7-krotnie szybszy niż PrestaShop!).

Dla kogo jest ta oferta? Przede wszystkim dla osób i firm stawiających pierwsze kroki w e-biznesie. Sklep posiada podstawowe funkcjonalności niezbędne do prowadzenia działalności – kategorie i podkategorie, produkty z pełnym opisem i galerią zdjęć, wersje do wydruku, zarządzanie językami, wsparcie SEO, różne rodzaje wysyłki i płatności. W tym ostatnim wyróżnia się przygotowana przez nas wersja sklepu – ma ona bowiem wbudowany moduł do obsługi szybkich płatności online transferuj.pl. Wystarczy podać ID oraz kod zabezpieczające i gotowe – skrypt jest już połączony z operatorem płatności! Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość wyboru jednego z 18 gotowych, uniwersalnych szablonów.

Ile to kosztuje? Nic! Wystarczy kupić dowolny serwer www z naszej oferty i zainstalować sklep z poziomu panelu administracyjnego. Od dziś nie trzeba zatem płacić kroci za tzw. „pakiety sklepowe”. Od teraz wystarczy tylko zamówić hosting (w uczciwej cenie od 25 zł + VAT rocznie), do tego – oczywiście opcjonalnie – zarejestrować domenę internetową (od 9 zł + VAT), a nawet certyfikat SSL (od 25 zł + VAT rocznie) i można już swobodnie podbijać sieć! Działanie zarówno hostingu, instalatora, jak i samego sklepu internetowego można tradycyjnie testować przez 7 dni za darmo, a w ciągu 30 dni zrezygnować z usługi w ramach naszej gwarancji satysfakcji!

Tag: sklep internetowy z hostingiem, darmowy sklep internetowy, sklep internetowy za darmo