VPS z DirectAdmin – gdy potrzebujesz wycisnąć z serwera ciut więcej

vps Czy zastanawiałeś się kiedyś „co stanie się, gdy moja strona stanie się zbyt popularna i hosting będzie już niewystarczający”? W przypadku wysokobudżetowych projektów rozwiązaniem jest zazwyczaj serwer dedykowany, którego koszty zaczynają się zwykle od 200 zł miesięcznie. Istnieje jednak rozwiązanie pośrednie (pomiędzy hostingiem www, a serwerem dedykowanym): serwer VPS. To usługa, która polega na wydzieleniu części zasobów serwera dedykowanego. W przeciwieństwie jednak do hostingu www (w którym to przecież też wydziela się powierzchnię i transfer), na VPS wydziela się także inne zasoby serwerowe – procesor, pamięć RAM oraz IOPS dysku twardego. Lepiej wydzielone jest także środowisko oprogramowania, które pozwala nawet na instalację osobnego systemu operacyjnego!

Ceny VPS na rynku rozpoczynają się od nawet kilku złotych miesięcznie, jednak tak tanie usługi nie są pozbawione wad. Pomijając już kwestie overesellingu (sprzedaży większej ilości zasobów w porównaniu do tych, którymi się dysponuje), które zazwyczaj prędzej czy później powodują problemy z wydajnością serwera, to najtańsze usługi tego typu pozbawione są zawsze panelu administracyjnego oraz wsparcia technicznego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, HostingHouse.pl oferuje rozwiązanie łączące zalety hostingu dzielonego (panel administracyjny i wsparcie techniczne) oraz serwera VPS (wyizolowane środowisko sprzętowe i programowe). Nasze VPS-y mają zainstalowany nie tylko przyjazny panel DirectAdmin (znany z hostingu www), ale także niezbędne oprogramowanie do obsługi stron www i poczty e-mail (zoptymalizowany serwer www z PHP o dowolnej wersji, serwer baz danych MySQL, serwer pocztowy, FTP itd.). Oprócz tego usługa objęta jest podstawową administracją wraz z pomocą techniczną! Oznacza to, że na życzenie ekipa HostingHouse.pl zmieni wersję PHP, zaktualizuje MySQL itp. bez dodatkowych opłat.

Ceny? Jak zwykle u nas – najniższe na rynku. Najtańszy pakiet o pojemności 20GB (dysk SSD!), z 512MB pamięci RAM, procesorem 2,4Ghz, dedykowanym adresem IP oraz łączem 100Mbps kosztuje u nas około 21 zł + VAT miesięcznie (przy płatności rocznej – jedynie 249 zł + VAT)!

Zapoznaj się z naszą ofertą VPS z DirectAdmin!